Święcenia kapłańskie 2026
W czwartek, 19 czerwca, w Katedrze Sandomierskiej odbyła się uroczystość święceń kapłańskich. Sakrament święceń w stopniu prezbiteratu przyjął diakon Przemysław. Mszy Świętej przewodniczył i sakramentu święceń udzielił biskup ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz. W uroczystości uczestniczyli licznie zgromadzeni kapłani, osoby życia konsekrowanego, rodzina i bliscy neoprezbitera oraz wierni świeccy. Nowo wyświęconemu kapłanowi życzymy obfitości Bożych łask, mocy […]










