Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza, ks. dr Michał Powęska został mianowany Rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu na drugą kadencję.
Jako wspólnota seminaryjna przyjęliśmy tę wiadomość z wielką radością!
Księdzu Rektorowi serdecznie gratulujemy!

