W czwartek, 19 czerwca, w Katedrze Sandomierskiej odbyła się uroczystość święceń kapłańskich. Sakrament święceń w stopniu prezbiteratu przyjął diakon Przemysław.
Mszy Świętej przewodniczył i sakramentu święceń udzielił biskup ordynariusz Krzysztof Nitkiewicz. W uroczystości uczestniczyli licznie zgromadzeni kapłani, osoby życia konsekrowanego, rodzina i bliscy neoprezbitera oraz wierni świeccy.
Nowo wyświęconemu kapłanowi życzymy obfitości Bożych łask, mocy Ducha Świętego oraz opieki Najświętszej Maryi Panny w pełnieniu posługi kapłańskiej.












