Wakacje alumnów WSD Sandomierz
Czas wakacji, który powoli dobiega końca, był dla alumnów Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu nie tylko okresem odpoczynku, ale również aktywnego zaangażowania w życie diecezji. Seminarzyści uczestniczyli w różnych dziełach duszpasterskich. Brali udział w turnusie wakacyjnym dla ministrantów w Radomyślu nad Sanem, pomagając w formacji i animacji chłopaków posługujących przy ołtarzu. Towarzyszyli także dzieciom i […]










