Druga kadencja Księdza Rektora

Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza, ks. dr Michał Powęska został mianowany Rektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu na drugą kadencję.

Jako wspólnota seminaryjna przyjęliśmy tę wiadomość z wielką radością!

Księdzu Rektorowi serdecznie gratulujemy!

Przewijanie do góry