ul. Żeromskiego 6, 27-600 Sandomierz 15 832 04 26, fax: 15 832 27 08

Seminarium

Przełożeni Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu

 
Rektor:  Ks. dr Michał Powęska
Ur. 26 maja 1988 r., w Stalowej Woli, parafia Jastkowice. Wyświęcony 19 czerwca 2013 r.
Doktor teologii.
Stanowisko od 2023 r.
Adres: 27-600 Sandomierz, ul. Żeromskiego 6
tel. 511-413-002
 
 

 
Wicerektor: Ks. dr Paweł Lasek
Ur. 25 sierpnia 1977 r., w Skarżysku Kamiennej, parafia Nowa Słupia. Wyświęcony 24 maja 2003 r.
Doktor teologii
Stanowisko od 2022 r. 
Adres: 27-600 Sandomierz, ul. Żeromskiego 6

 
 

 
Ojciec Duchowny: Ks. dr Rafał Kobiałka
Ur. 27 października 1980 r. w Stalowej Woli, parafia św. Floriana. Wyświęcony 29 maja 2009 r.
Doktor teologii
Stanowisko od 2016 r.
Adres: 27-600 Sandomierz, ul. Żeromskiego 6 

 
 

      
Dyrektor Administracyjny: Ks. mgr Damian Stala
Ur. 15 listopada 1989 r. w Mielcu, parafia Gawłuszowice. Wyświęcony 19 czerwca 2014 r.
Magister teologii
Stanowisko od 2023 r.
Adres: 27-600 Sandomierz, ul. Żeromskiego 6
 

© Wyższe Seminarium Duchowne w Sandomierzu
wykonanie: e-parafia.net